افکار مختلف لیدا-یه تولد پسرونه-چند تا مهمون عزیز

افکار مختلف لیدا

لیدا:مادر میدونی بچه های دهاتی چه شکلی هستند؟

من:خوب مثل بقیه بچه ها.

لیدا:نه مامان.من اونها رو تو کارتون دیدم.اون ها سیاهپوست هستند!!!!


اصطلاح شب عالی-زمان عالی چند وقتیه که ورد زبان لیداست. شب عید(غدیر) بیرون بودیم.کنار دریا مراسم آتش بازی برپا کرده بودند.

لیدا:بابا امشب یه شب عالیه؟

من و لیدا کنار هم دیگه نشسته بودیم.لیدا همش پاهای منو ورانداز می کرد و بعدشم یه نگاهی به پاهای خودش مینداخت.منتظر بودم دیر یا زود نظرکارشناسیشو بده.

لیدا:مامان پاهات خیلی قشنگه.فکر میکنم "دولتی" باشه!!!!

من:سبز

لیدا و روژان تو اتاق لیدا مشغول بازی بودند.من هم طبق عادت همیشه که دوست دارم لایه های درونی بچه ها رو کشف کنم و حرفاشونو بشنوم به طور نامحسوس استراق سمع میکردم. حرفهای جالب و بامزه زیادی زدند.ولی عجیب ترینشون این بود.

لیدا:روژان تو دوست پسر داری؟

روژان:آره.پنج تا!! تو چی؟

لیدا با آه:نه هنوز هیچ چی.شاید بعدا یکی بگیرم........فعلا باید بچمو بخوابونم.

یه تولد پسرونه

دوشنبه هفته گذشته تولد ابوالفضل یکی از همکلاسیهای لیدا بود.تصمیم گرفتم منم همراش برم چون میخواستم ببینم آقا پسرها چطوری تولداشونو جشن میگیرن.

خیلی جالب بود.خدا رو شکر آسیبی ندیدیم و سالم برگشتیم خونه.ابوالفضل  لانچیکو به دست چند دور میدان داری کرد و بعدشم با مادرش که اولش سعی میکرد با لبخند و آبروداری لانچیکو رو ازش بگیره در گیر شد .خبری از رقص و آواز نبود و پسرها قد و نیم قد با شور و حرارت دنبال هم میدویدند.اما دخترها اغلب متمرکز عمل میکردند .

کمی بعد تولد کلا به حیاط منتقل شد.دو تا از بچه ها تو حیاط مصدوم شدن که یکیشون متاسفانه آرتینا فینگیلی خاله بود. اما کلا به نظر میومد به بچه ها خیلی خوش گذشته و چه چیزی مهمتر از این؟

 

چند تا مهمون عزیز

این چند روز تعطیلات عموی لیدا با خانم و بچه هاش مهمونمون بودند .لیدا هم تونست حسابی با پسر عموهاش بازی کنه و دلی از عزا در بیاره.

/ 19 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
راما

[قهقهه][قهقهه][قهقهه] امان از این لیدا

صنم

سلام لیلی جون. ممنون که بهم سر زدین. بازهم میای؟؟؟[خجالت][قلب][گل]

نیاز مامان کیانا

امان از دست ما مادرا و کشف لایه های درونی بچه هامون[خنده] حرفای بین لیدا و روزان هم خیلی باحال بود مخصوصا یه دونه دوست پسری که قراره بگیره و بچه اش[قهقهه] دلمون براتون تنگ شده.کیانا دیشب می گفت مامان دلم برای خواهرم لیدا خیلی تنگ شده ....راستی می دونی که لیدا خواهرمه دیگه؟[قلب]

ثریا

سلام چه دختر نازی[ماچ][ماچ][ماچ]

لیلی مامان یونا

سلام لیلا جون خوبی ؟ ماشالله لیدا جون هم شیرین زبونه و هم ناااز و خوشگل تو عکسای تولدش عروس خانمی شده انشالله عروسیش رو با خوشبختی و موفقیت جشن بگیره ببوسش برام [ماچ] خصوصی داری

پونه صادقی

سلام چه دخمل نازی داری .خدا حفظش کنه .وقت کردی بما هم سری بزن.

مامان الیانا

سلام عزیزم [ماچ] جیگر مامانی که بچه داره ولی دوست پسر نداره رو برم [خنده] تولد پسرونه چه می شود [ابله] پاهای دولتی [قهقهه] چه شب عالی شد با خوندن شیرین زبونیها ت لیدا خانومی [ماچ]

ننه قدقد

پاهای دولتی از همش بانمک تر بود. هزارماشاالله به این دختر ناز